اخبار

چک کردن به روز رسانی بازار

اجاره روزانه منزل مبله در تبریز

شهر تبريز از ديرباز جزو شهر هاي زيبا و مسافر پذير بوده است ، علاوه بر اين به دليل اينكه اين شهر بزرگترين شهر شمال غرب ايران محسوب ميشود و از نظر يافتن شغل و كسب درامد نسبت به شهرهاي اطراف خود بهتر است ، مسافر هاي روزانه  اي را پذيراست. 
اين بار روي سخن ما با كساني است كه به صورت يك روزه به شهر تبريز مي آيند و شب به شهر خود باز ميگردند.
اين گونه افراد به چند دسته تقسيم ميشنود اینها می توانند منزل مبله ای را برای اقامات خود در نظر بگیرند. 
١- افرادي كه براي خريد به اين شهر مي آيند و خواهان خريد اجناس خاص تبريز  مثل كفش تبريز ، اجناس چرمي تبريز ، سوغاتي ها و شيريني هاي خوشمزه ي تبريز يا حتي خريد اجناس تركيه از پاساژ هاي بزرگ و مشهور تبريز هستند.
اين دسته از افراد بين ٠/٥ الي ٣ ساعت مسافت را طي ميكنند تا به تبريز برسند و همين ميزان ساعت را در راهند تا به شهر خود باز گردند ، 
مسلما از ميان خوانندگان اين متن كساني هستند كه با نوشته هاي من برای آنها آشناست و همين كار را بارها و بارها انجام داده اند ،اما  شمايي كه اينگونه به تبريز مي آييد هيچ به اين موضوع انديشيده ايد كه با صرف هزينه اي بسيار كمتر از آنچه ميانديشيد ميتوانيد براي خود و خانواده ي خود منزل مبله ای را در تبريز اجاره كرده و از شب هاي زيباي تبريز بهره ببريد ؟ هيچ به اين موضوع فكر كرده ايد كه به جاي سفره يك روزه كه بسيار سخت و طاقت فرساست يك شب را با آرامش و امنيت در خانه ي مبله و زيبا به سر ببريد و از شب هاي زيبا و ديدني اين شهر استفاده كنيد و صبحانه را در كنار درياچه ي زيباي ال گلي ميل كنيد؟ ما تمام شرايط را برايتان فراهم ميكنيم تا اين  تجربه هاي خاص تبريزي های عزيز را شما نيز داشته باشيد.
٢-اما دسته ي دوم هموطنان عزيز هستند كه صبح براي كار به اين شهر مي آيند و شب را به كنار خانواده ي خود باز مي گردند ، اين دسته  از افراد  عمدتا مسافران زمستانه ي ما خواهند بود و در زمستان هاي  سردي كه امكان بازگشت به شهر خود را ندارند ميتوانند به صورت گروهي با همكاران و دوستان خود و يا به صورت انفرادي در منزلي مبله در تبريز سكنا گزينند و  در منزلي  امن و راحت استراحت كنند.

0/5 (0 دیدگاه)
0/5 (0 دیدگاه)
4/5 (2 دیدگاه)
5/5 (2 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *