اخبار

چک کردن به روز رسانی بازار

معرفی محله های تبریز

معرفی مناطق مختلف تبریز با هدف اجاره سوئیت مبله

تبریز یکی از کلانشهرهای این با وسعت دوازده هزار کیلومتر مربع و مرکز استان آذربایجان شرقی است.در این نوشته قصد داریم مناطق مختلف  تبریزرا با رویکرد اجاره سوئیت روزانه معرفی کنیم. ابتدا از محله آبرسان که تقریبا در مرکز شهر قرار دارد شروع می کنیم.

آبرسان

آبرسان یکی از مناطق اصلی شهر و چهارراه آزادی به عنوان مرکز آبرسان شناخته می‌شود.  چهارراه بزرگ آزادی تقاطع خیابان امام خمینی و بلوار هفت تیر است و یکی از نقاط پر ترافیک شهر محسوب می گردد.میزان سر و صدا برای مسافرینی که قصد اجاره سوئیت مبله در این منطقه را دارند بسیار زیاد است و شاید باعث اذیت و آزار گردد. ولی با اجاره سوئیت مبله در این منطقه تقریبا به تمام نقاط شهر دسترسی یکسان است.قیمت سوئیت در این منطقه هم از لحاظ تعداد اتاق خواب و متراژ ومیزان لوکس بودن دارای تنوع می باشد.ما منطقه آبرسان را به مسافرینی که قصد سفر تفریحی به تبریز را دارند پیشنهاد نمی کنیم ولی مسافرینی که برای امور کاری و اداری به تبریز سفر می کنند می توانند از مزایای آن استفاده کنند.

ولیعصر

کوی ولیعصر یکی از مناطق تبریز است که پیش از انقلاب پایه گذاری شده است و شامل سه منطقه ولیعصر، نگین پارک و کوی لیدا می باشد.  این منطقه از مناطق فروش کالای لوکس و برند به شمار می رود که تقریبا به قطب نمایندگی های برندهای مطرح لباس و دیگر کالاها تبدیل شده است.  در کوی ولیعصر دو منطقه شهرت بیشتری دارند، یکی خیابان سنگ فرش و فلکه بزرگ و دیگری خیابان فروغی است.خیابان سنگ فرش مابین فلکه بزرگ ولیعصر و فلکه بازار قراردارد و طول مسیر حدود 500 متر می باشد.این خیابان توسط شهرداری “سنگ فرش شهریار” نام گذاری شده است  و تردد خودرو در آن ممنوع  است.

اجاره سوئیت روزانه در ولیعصر با توجه به تنوع بالای سوییت ها و فرهنگ شهرک نشینی نسبت به آبرسان تصمیم بهتری است. قیمت سوییت مبله در این منطقه هم به خاطر نوساخت بودن اکثر سوییت ها از متوسط مقداری بالاتر است ولی متناسب با کیفیت رنج قابل قبولی دارد. با توجه به دسترسی خوب ولیعصر به دیگر مناطق مهم شهر و قرار گرفتن پارک های مختلف و همینطور مرکز تجارت جهانی تبریز در این منطقه اجاره سوییت بسیار گزینه مناسبی است.

مناطق دیگر تبریز را در مقالات بعدی معرفی می کنیم.

 

0/5 (0 دیدگاه)
0/5 (0 دیدگاه)
0/5 (0 دیدگاه)
0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *