اخبار

چک کردن به روز رسانی بازار

اجاره سوئیت اردبیل

 

اردبیل

استان اردبیل در شمال غرب کشور واقع شده و با استان های گیلان، زنجان، و آذربایجان شرقی همسایه است. مرکز این استان شهر اردبیل می‌باشد. نام این شهر آرتاویل بوده که به معنی «شهر مقدس» است. مردمان این استان به زبان آذری تکلم میکنند. اردبیل خواستگاه شاه اسماعیل صفوی است که سلسله پرفروغ صفویان را بنا نهاد. کوه بلند سبلان به -زبان محلی «ساوالان»- در این استان قرار دارد.

اجاره سوئیت اردبیل
اردبیل به دلیل برخورداری از هوای معتدل در تابستان، طبیعت زیبا ، و هم چنین چشمه های آبگرم همواره مورد توجه گردشگران بوده است. گردنه حیران و بخشی از جاده اسالم به خلخال در این  استان قرار دارد.

سرعین

شهر سرعین که سی کیلومتر با اردبیل فاصله دارد، دارای چشمه های آب گرم فراوانی است. این چشمه ها از فعالیت آتش فشانی کوه سبلان نشات میگرند. و خاصیت درمانی بالایی دارند.  گاومیش گلی، مجتمع آبدرمانی سبلان، بش باجیلار، آبگرم ژنرال، آبدرمانی یول سویی نام های آشنایی برای مسافران سرعین هستند. هم چنین عسل و آش دوغ خوراکی های معروف این شهر می باشند.

اجاره سوئیت سرعین

 

اجاره سوئیت در اردبیل

مهمان نوازی اقوام آذری زبانزد خاص و عام است. اگر میخواهید به اردبیل سفر کنید، با آغوش باز از شما استقبال خواهد شد.

سوئیت، آپارتمان و منزل مبله های موقر، تمیز و مقرون به صرفه را برای شما آماده کرده ایم تا ساعات خوشی را در سفرتان به این استان تجربه کنید. اسنپ سوئیت دات کام، وب سایتی است که برای اسکان مسافرین عزیز ، امکان اجاره سوئیت در اردبیل و سرعین را فراهم  نموده است.

اجاره سوئیت در اردبیل خدمت منحصر بفردی که آسایش و امنیت خاطر را برای شما به ارمغان می آورد. همین الان برای رزرو اقدام کنید.

 

0/5 (0 دیدگاه)
0/5 (0 دیدگاه)
5/5 (1 دیدگاه)
5/5 (1 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *