اجاره کوتاه مدت در تبریز

تبریز ائل گلی
اجاره کوتاه مدت در تبریز 200,000تومان روزانه - اجاره کوتاه مدت در تبریز
110 70 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام

اجاره کوتاه مدت در تبریز

مسافران عزیز شهرمان که قصد دارند اقامت کوتاهی در تبریز داشته باشند با اجاره کوتاه مدت در تبریز انتخاب ایده آلی خواهند داشت. خانه اجاره ای برای مسافران در تبریز از دیگر خدمات اسنپ سوئیت است که در تلاش است تا اقامت راحتی را در شهرمان برای شما رقم بزند تا خاطره ی خوبی از سفر به تبریز داشته باشید. برای اجاره روزانه خانه در تبریز شما عزیزان می‌توانید از سایت دیدن کرده و پس از بررسی های لازم اقدام به رزرو خانه‌ی مورد پسند خود کنید.

توضیحات اقامتگاه

خانه‌ی مورد نظر برای اجاره کوتاه مدت در تبریز در طبقه‌ی اول یک ساختمان دو نیم طبقه قرار دارد. ویوی خانه رو به باغ و پارک ائل گلی بوده و همچنین موقعیت ساختمان در کوچه نمی‌باشد و در سر خیابان اصلی قرار دارد. اگر اولویت شما برای اجاره روزانه خانه در تبریز نزدیکی به ائل گلی بوده این خانه برای شما گزینه‌ی مناسبی می‌باشد زیرا فاصله خانه تا پارک ائل گلی به صورت پیاده پنج دقیقه است و این دسترسی عالی به باغ ائل گلی از مزیت های خانه اجاره ای برای مسافران در تبریز می‌باشد. سرویس بهداشتی و حمام واحد مجزا از هم بوده و همچنین آشپزخانه‌ی خانه بزرگ و کلیه‌ی وسائل مورد نیاز برای آشپزی و سرو برای نفرات استاندارد را دارد. از دیگر مزایای این واحد می‌توان به این مورد اشاره کرد که اگر تعداد مسافران زیاد باشد طبقه بالای واحد که دارای تخت دو نفره، یخچال و تلویزیون و تراس با ویوی عالی می‌باشد در اختیار مسافران قرار می‌گیرد.

ظرفیت اقامتگاه

ظرفیت استاندارد این اقامتگاه توسط میزبان محترم آن دو نفر اعلام شده است ولی حداکثر ظرفیت نیز برای آن در نظر گرفته شده است. حداکثر ظرفیت خانه اجاره ای برای مسافران در تبریز شش نفر اعلام شده است که برای هر نفر اضافه مبلغ بیست و پنج هزار تومان دریافت می‌شود.

فضای خواب

خانه مورد نظر برای اجاره روزانه خانه در تبریز دارای یک اتاق خواب است و یک تخت خواب دو نفره دارد. این واحد دارای سرویس خواب اضافه برای نفرات اضافه نیز می‌باشد.

تصاویر اقامتگاه

اجاره کوتاه مدت در تبریز

اجاره کوتاه مدت در تبریز

اجاره روزانه خانه در تبریز

اجاره روزانه خانه در تبریز

خانه اجاره ای برای مسافران در تبریز

خانه اجاره ای برای مسافران در تبریز

قوانین و مقررات اقامتگاه

از قوانین و مقررات این اقامتگاه برای اجاره کوتاه مدت در تبریز

 داشتن مدارک شناسایی معتبر

  آوردن هرگونه حیوان به داخل منزل ممنوع است.

استعمال دخانیات به غیر از سیگار ممنوع است.

 امکانات اقامتگاه

نزدیک به باغ و پارک ائل گلی

تک خواب

سر خیابان اصلی

سرویس حمام و دستشویی مجزا

کف سالن سرامیک و کامل فرش بوده

مبل 8 نفره

وان

حیاط

نظرات مسافران قبلی

مسافران قبلی که برای اجاره کوتاه مدت در تبریز این اقامتگاه را برای اسکان خود انتخاب کرده بودند از موقعیت و دسترسی این واحد به ائل گلی رضایت کامل داشتند و برخی از مسافران نیز در مرکز شهر نبودن و دور بودن از بازار و مراکز خرید را نقطه‌ی ضعف این واحد دانسته‌اند.

اگر قصد اجاره کوتاه مدت در تبریز را دارید این ویلا تنها مورد نیست و شما مسافران گرامی می‌توانید پس از بررسی و بازدید از سایت ویلای دلخواه خود را رزرو کنید.

مسافران عزیز شهرمان می‌توانید از سایت اسنپ سوئیت دیدن کرده و بعد از بررسی سوئیت های متعدد بهترین انتخاب را داشته باشید.

انتخاب نکن!!

برای اجاره روزانه خانه در تبریز ، این منزل شیک تنها انتخاب شما نیست!

شما می توانید قبل از رزرو قطعی، از سایر منزل های سایت دیدن کرده و با کارشناسان تیم اسنپ سوئیت مشورت کرده و مقایسه کنید و به این ترتیب بهترین انتخاب را داشته باشید.

برای مشاهده سایر منزل‌ها جهت خانه اجاره ای برای مسافران در تبریز  » اینجا « کلیک کنید.

اگر این واحد را انتخاب کرده‌اید و به انتخاب خود اطمینان دارید می توانید برای خانه اجاره ای برای مسافران در تبریز ، اجاره روزانه خانه در تبریز و اجاره کوتاه مدت در تبریز دریافت راهنمایی های بیشتر همین لحظه با ما تماس بگیرید.

تماس با ما: 02191070021

0/5 (0 دیدگاه)
2.5/5 (2 دیدگاه)
2.5/5 (8 دیدگاه)
2.8/5 (9 دیدگاه)
Summary
Review Date
Reviewed Item
اجاره کوتاه مدت در تبریز | اجاره روزانه خانه در تبریز | خانه اجاره ای برای مسافران در تبریز
Author Rating
51star1star1star1star1star

ثبت شده توسط admin


ادامه

تماس

Loading...

سوئیت های مشابه