اجاره سوئیت در ائل گلی

تبریز ائل گلی
اجاره سوئیت در ائل گلی, اجاره سوئیت در تبریز با قیمت مناسب 150,000تومان روزانه - خانه ی اجاره ای روزانه در تبریز, سوئیت در تبریز
70 متر مربع 1 حمام 1 پاركينگ

اجاره سوئیت در ائل گلی | اجاره سوئیت در تبریز با قیمت مناسب | سوئیت در تبریز

اجاره سوئیت در ائل گلی انتخاب مناسبی برای مسافران است که قصد دارند اقامت چند روزه همراه خانواده و دوستان خود در شهر ما داشته باشند. اسنپ سوئیت یکی از بهترین سایت‌هایی است که در زمینه‌ی گردشگری و اقامت خدمات متنوعی را برای سوئیت در تبریز و همچنین اجاره سوئیت در تبریز با قیمت مناسب ارائه می‌دهد.

توضیحات اقامتگاه

اقامتگاه مورد نظر برای اجاره سوئیت در تبریز با قیمت مناسب در ائل گلی قرار گرفته است و پنجره ویوی باغ و پارک ائل گلی را دارد. واحد مورد نظر واقع در خیابان اصلی است و در کوچه پس کوچه‌ها قرار نگرفته است. سوئیت در تبریز در طبقه‌ی دوم یک ساختمان سه طبقه‌ای قرار دارد و همچنین واحد مستقل می‌باشد. این اقامتگاه بدون اتاق خواب است ولی یک تخت خواب دو نفره برای استراحت میهمانان در نظر گرفته شده است همچنین این واحد پارکینگ ندارد اما به دلیل وجود دوربین مداربسته در دو طرف ساختمان منطقه امن بوده و می‌توانید ماشین را جلوی واحد پارک کنید. اجاره سوئیت در ائل گلی بسیار مجهز است و کلیه‌ی امکانات لازم برای اسکان شما مسافران عزیز شهرمان را داراست. این سوئیت بسیار نورگیر بوده و دارای تراس نیز می‌باشد.

ظرفیت اقامتگاه

ظرفیت واحد برای اجاره سوئیت در ائل گلی دو نفر اعلام شده است اما با پرداخت هزینه اضافه به مبلغ بیست هزار تومان می‌توان حداکثر ظرفیت را برای سوئیت در تبریز چهار نفر در نظر گرفت.

فضای خواب

اقامتگاه مورد نظر برای اجاره سوئیت در تبریز با قیمت مناسب ، بدون اتاق خواب می‌باشد ولی یک تخت خواب دو نفره در نظر گرفته شده است و سرویس خواب برای نفرات اضافه موجود است.

تصاویر اقامتگاه

اجاره سوئیت در ائل گلی

اجاره سوئیت در ائل گلی

سوئیت در تبریز

سوئیت در تبریز

اجاره سوئیت در تبریز با قیمت مناسب

اجاره سوئیت در تبریز با قیمت مناسب

امکانات اقامتگاه

برای اجاره سوئیت در تبریز با قیمت مناسب این سوئیت امکانات زیر را شامل است:

سوئیت مستقل

کف پارکت و فرش

گاز و یخچال

کولر و بخاری

پنجره  دارای ویو باغ و پارک ائل گلی

تخت خواب دونفره

سرویس حمام و دستشویی

ساختمان از دو طرف دوربین مداربسته دارد و منطقه امن می‌باشد

طبقه دوم

تراس

نظرات مسافران قبلی

اقامتگاه برای اجاره سوئیت در ائل گلی از نظر مسافران قبلی دارای تمیزی و نظافت ایده آلی بوده و از لحاظ امنیت نیز مورد تایید مسافران بوده است.

قوانین و مقررات اقامتگاه

داشتن مدارک شناسائی معتبر الزامی است.

استعمال دخانیات به جز سیگار ممنوع می‌باشد.

آوردن انواع حیوانات به داخل سوئیت ممنوع است.

 

انتخاب نکن!!

برای اجاره سوئیت در ائل گلی ، این منزل شیک تنها انتخاب شما نیست!

شما می توانید قبل از رزرو قطعی، از سایر منزل های سایت دیدن کرده و با کارشناسان تیم اسنپ سوئیت مشورت کرده و مقایسه کنید و به این ترتیب بهترین انتخاب را داشته باشید.

برای مشاهده سایر منزل ها جهت اجاره سوئیت در ائل گلی» اینجا « کلیک کنید.

اگر این واحد را انتخاب کرده‌اید و به انتخاب خود اطمینان دارید می توانید برای اجاره سوئیت در تبریز با قیمت مناسب، سوئیت در تبریز و اجاره سوئیت در ائل گلی و دریافت راهنمایی های بیشتر همین لحظه با ما تماس بگیرید.

تماس با ما: 02191070021

0/5 (0 دیدگاه)
0/5 (0 دیدگاه)
0/5 (0 دیدگاه)
3.5/5 (2 دیدگاه)
Summary
Review Date
Reviewed Item
اجاره سوئیت در ائل گلی | سوئیت در تبریز | اجاره سوئیت در تبریز با قیمت مناسب
Author Rating
51star1star1star1star1star

سوئیت های مشابه