اجاره روزانه سوئیت در تبریز

تبریز دامپزشکی
اجاره روزانه سوئیت در تبریز, برای اجاره 240,000تومان روزانه - اجاره روزانه سوئیت در تبریز
90 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام 2 پاركينگ

اجاره روزانه سوئیت در تبریز

اجاره روزانه سوئیت در تبریز با بهترین امکانات و کیفیت را از سایت اسنپ‌ سوئیت بخواهید. مجموعه‌ی اسنپ سوئیت ارائه دهنده‌ی سوئیت ارزان در تبریز در نظر دارد بهترین و تمیز‌ترین سوئیت‌ها را برای اجاره روزانه سوئیت تبریز با کمترین هزینه در اختیار هم وطنان عزیزمان قرار دهد.

توضیحات اقامتگاه

اقامتگاه مورد نظر برای اجاره روزانه سوئیت در تبریز در محله‌ی دامپزشکی واقع شده است و در طبقه‌ی همکف یک ساختمان دو طبقه‌ای واقع شده است که حیاط بزرگی دارد. اگر دنبال اجاره روزانه سوئیت تبریز هستید این واحد برای شما انتخاب مناسبی می‌باشد زیرا با دارا بودن نظافت عالی با قیمت مناسبی به اجاره داده می‌شود. در مورد محله‌ی دامپزشکی می‌توان گفت که در جنوب غرب تبریز واقع شده است و انتخاب مناسبی  برای مسافران است که اولویت‌ شان نزدیک بازار تبریز بودن و سایر جاذبه‌های دیدنی تبریز است و همچنین این سوئیت ارزان در تبریز برای مسافران که قصد عزیمت به استان آذربایجان غربی را دارند و می‌خواهند از شهرهای جلفا، کندوان و …دیدن کنند مناسب است. واحد برای اجاره روزانه سوئیت تبریز دسترسی مناسبی به مرکز شهر و کمربندی و موزه و بازار دارد و همچنین در محله‌ای آرام و دنج واقع شده است.از مناطق مهم اطراف دامپزشکی می‌توان به کوی امام خمینی و کوی شنب غازان در سمت غرب و کوچه باغ در سمت شرق و بلوار 22 بهمن که در جنوب قرار دارد اشاره کرد.

ظرفیت اقامتگاه

سوئیت ارزان در تبریز دارای ظرفیت استاندارد چهار نفری بوده ولی با پرداخت مبلغ بیست و پنج هزار تومان برای هر نفر اضافه حداکثر ظرفیت را برای اجاره روزانه سوئیت تبریز می‌توان هشت نفر در نظر گرفت.

فضای خواب

سوئیت برای اجاره روزانه سوئیت در تبریز دارای یک اتاق خواب بوده که یک تخت خواب دو نفره بسیار تمیز برای آن در نظر گرفته شده است و علاوه بر تخت دو نفره چهار عدد تخت تک نفره در سالن برای استراحت مسافران در نظر گرفته شده است. برای سرویس خواب این اقامتگاه از با کیفیت‌ ترین وسائل مانند تشک رویال، روبالشتی تمیز، پتو گل بافت یک و دو نفره استفاده شده است.

تصاویر اقامتگاه

اجاره روزانه سوئیت در تبریز

اجاره روزانه سوئیت در تبریز

اجاره روزانه سوئیت تبریز

اجاره روزانه سوئیت تبریز

سوئیت ارزان در تبریز

سوئیت ارزان در تبریز

امکانات اقامتگاه

طبقه‌ی هم کف

شیک و بسیار تمیز

حیات دار

محله‌ای بسیار آرام

دسترسی خوب به مرکز شهر و کمربندی و موزه و بازار بزرگ تبریز

یک خواب

یک تخت خواب دو نفره و چهار عدد تخت خواب تک نفره

آشپزخانه با وسائل کامل

میز ناهار خوری

پارکینگ با ظرفیت ٢ الی٣ ماشین

سرویس حمام و دست‌شویی بسیار تمیز و مجزا

نظرات مسافران قبلی

مسافران قبلی این اقامتگاه که برای اجاره روزانه سوئیت در تبریز این واحد را انتخاب کرده بودند از تمیزی و نظافت سوئیت بسیار رضایت داشته‌اند و همچنین وجود تخت خواب های اضافی به جای سرویس خواب سنتی یکی از دلایل انتخاب این سوئیت برای مسافران بوده است. از نقطه‌ی ضعفی که مسافران از آن رضایت نداشته‌اند فاصله این منطقه تا ائل گلی بوده است که مسافت آن تا حدودی زیاد است و از طریق اتوبان حدودا 20 دقیقه تا نیم ساعت طول می کشد.

مسافران عزیز شهرمان می‌توانید از سایت اسنپ سوئیت دیدن کرده و بعد از بررسی سوئیت های متعدد بهترین انتخاب را داشته باشید.

انتخاب نکن!!

برای اجاره روزانه سوئیت در تبریز ، این منزل شیک تنها انتخاب شما نیست!

شما می توانید قبل از رزرو قطعی، از سایر منزل های سایت دیدن کرده و با کارشناسان تیم اسنپ سوئیت مشورت کرده و مقایسه کنید و به این ترتیب بهترین انتخاب را داشته باشید.

برای مشاهده سایر منزل ها جهت اجاره روزانه سوئیت تبریز » اینجا « کلیک کنید.

اگر این واحد را انتخاب کرده‌اید و به انتخاب خود اطمینان دارید می توانید برای سوئیت ارزان در تبریز ، اجاره روزانه سوئیت در تبریز و اجاره روزانه سوئیت تبریز و دریافت راهنمایی های بیشتر همین لحظه با ما تماس بگیرید.

تماس با ما: 02191070021

0/5 (0 دیدگاه)
0/5 (0 دیدگاه)
4/5 (2 دیدگاه)
3/5 (3 دیدگاه)
Summary
Review Date
Reviewed Item
اجاره روزانه سوئیت در تبریز | اجاره روزانه سوئیت تبریز | سوئیت ارزان در تبریز
Author Rating
51star1star1star1star1star

سوئیت های مشابه