اجاره آپارتمان مبله در تبریز

تبریز
اجاره آپارتمان مبله در تبریز 270,000تومان روزانه - اجاره آپارتمان مبله در تبریز
arg 100 متر مربع 2 تعداد اتاق خواب 1 حمام 1 پاركينگ

اجاره آپارتمان مبله در تبریز

مسافران گرامی شهر زیبای تبریز از هر جای ایران می‌توانند برای اجاره آپارتمان مبله در تبریز از سایت اسنپ سوئیت دیدن کرده و متناسب با شرایط و سلیقه‌ی خود اقدام به رزرو اقامتگاه کنند. سایت اسنپ سوئیت با کادری مجرب برای اجاره منزل مبله در تبریز و همچنین اجاره روزانه آپارتمان در تبریز در طول سفرتان همراه شما می‌باشد و سعی دارد بهترین اقامتگاه را برای اسکان به شما پیشنهاد دهد.

بهترین فصل سفر به تبریز بهار و تابستان می باشد. اما پاییز تبریز هم بسیار زیباست و هوا بسیار دلچسب و خنک است و ظاهر شهر با درختان زرد و نارنجی پاییزی، رنگ و حال و هوای دیگری به خود می گیرد.

در هر فصلی که به تبریز می روید می توانید روی اسنپ سوئیت حساب کنید.

توضیحات اقامتگاه

این اقامتگاه برای اجاره آپارتمان مبله در تبریز در کوی فرشته، رشدیه‌ی تبریز قرار گرفته است. واحد نزدیک به معروف‌ترین هتل تبریز یعنی هتل کایا قرار گرفته است و همچنین مسافران عزیز شهرمان با انتخاب این واحد برای اجاره منزل مبله در تبریز دسترسی بسیار آسانی به مرکز خرید لاله پارک خواهند داشت. اقامتگاه برای اجاره آپارتمان مبله در تبریز در یک مجتمع پنج طبقه‌ای قرار دارد و بسیار بزرگ بوده و برای نفرات ده نفر و بیشتر مناسب می‌باشد. آپارتمان کلیه‌ی امکانات لازم را برای اسکان مسافران گرامی دارد و با رزرو این واحد از نظر موقعیت و اقامت انتخاب ایده آلی خواهید داشت.

ظرفیت اقامتگاه

ظرفیت استاندارد آپارتمان برای اجاره آپارتمان مبله در تبریز شش نفر تعیین شده است اما با پرداخت هزینه‌ی اضافه برای تعداد نفرات اضافه حداکثر ظرفیت برای این اقامتگاه را می‌توان ده نفر در نظر گرفت. هزینه‌ی اضافه برای نفرات استاندارد سی هزار تومان برای اجاره منزل مبله در تبریز در نظر گرفته شده است. نرخ تعیین شده برای دو نفر می‌باشد.

 

فضای خواب

برای اجاره منزل مبله در تبریز واحد دارای دو اتاق خواب است که در یکی از اتاق‌ها یک تخت خواب دو نفره قرار داده شده است و در اتاق دیگر چهار عدد تخت تک نفره در نظر گرفته شده است. با انتخاب این واحد برای اجاره روزانه آپارتمان در تبریز به تعداد نفرات استاندارد تخت دارند و از این نظر مسافران مشکلی نخواهند داشت.

تصاویر اقامتگاه

اجاره آپارتمان مبله در تبریز

اجاره آپارتمان مبله در تبریز

اجاره روزانه آپارتمان در تبریز

اجاره روزانه آپارتمان در تبریز

اجاره منزل مبله در تبریز

اجاره منزل مبله در تبریز

امکانات اقامتگاه

این اقامتگاه برای اجاره روزانه آپارتمان در تبریز دارای امکانات زیر می‌باشد:

نزدیک معروف‌ترین هتل

نزدیک مرکز خرید لاله پارک

نگهبان شبانه روزی ساختمان

آسانسور

دو اتاق خواب

چهار عدد تخت تک نفره و یک تخت دونفره

آشپزخانه بزرگ و MDF

میز ناهار خوری

امکانات گرمایش و سرمایش کامل و مناسب

نظرات مسافران قبلی

مسافران قبلی که این آپارتمان را برای اجاره آپارتمان مبله در تبریز انتخاب کرده بودند از بزرگی آپارتمان و وجود تعداد تخت خواب برای نفرات استاندارد را نقطه‌ی قوت این واحد اعلام کردند و بعضی از مسافران دور بودن از مرکز شهر و بازار را برای این واحد نقطه ضعف دانسته‌اند.

برای دیدن سایر املاک برای رزرو می‌توانید از سایت دیدن کرده و متناسب با سلیقه‌ی خود اقدام به رزرو کنید و همچنین همکاران ما برای پاسخگویی در خدمت شما مسافران گرامی می‌باشند.

انتخاب نکن!!

برایاجاره آپارتمان مبله در تبریز، این منزل شیک تنها انتخاب شما نیست!

شما می توانید قبل از رزرو قطعی، از سایر منزل های سایت دیدن کرده و با کارشناسان تیم اسنپ سوئیت مشورت کرده و مقایسه کنید و به این ترتیب بهترین انتخاب را داشته باشید.

برای مشاهده سایر منزل‌ها جهت اجاره آپارتمان مبله در تبریز » اینجا « کلیک کنید.

اگر این واحد را انتخاب کرده‌اید و به انتخاب خود اطمینان دارید می توانید برای اجاره روزانه آپارتمان در تبریز ، اجاره منزل مبله در تبریز و اجاره آپارتمان مبله در تبریز دریافت راهنمایی های بیشتر همین لحظه با ما تماس بگیرید.

تماس با ما: 02191070021

0/5 (0 دیدگاه)
0/5 (0 دیدگاه)
5/5 (1 دیدگاه)
5/5 (1 دیدگاه)
Summary
Review Date
Reviewed Item
اجاره آپارتمان مبله در تبریز | اجاره روزانه آپارتمان در تبریز | اجاره منزل مبله در تبریز
Author Rating
51star1star1star1star1star

سوئیت های مشابه